+381 62 177-96-39

0 Korpa 0 Poređenje
Filteri   Unesite površinu prostorije: m2

Ukažite površinu sobe.

Osnovna karakteristika kondicionera - je snaga hlađenja. Ona zavisi od zapremine prostora koji se hladi.

Za većinu slučajeva važi formula: 1 kW je predviđen za 10 m2. Ako vam je potrebna preciznija procena, obratite se našim stručnjacima.

Invertorni klima uređaj, za razliku od običnog, može glatko menjati snagu rada, i zbog toga ima niz prednosti:

  • Štednja električne energije.
  • Niži nivo buke.
  • Preciznije održavanje zadate temperature.
  • Brže hlađenje prostora.
  • Duži resurs.
  • Rad u režimu grejanja pri nižoj temperaturi.
  • Mogućnost postavljanja na duže komunikacije.
  • Manje vibracije spoljnog bloka.
Još filtera 

Nivo buke unutrašnje jedinice klima uređaja, koji se smatra tihim, obično je oko 20-25 db(a) pri minimalnoj brzini ventilatora.

Kada koristite Wi-Fi funkcije, klima uređaj obično ima sledeće mogućnosti: daljinsko upravljanje, raspored rada, pametno upravljanje, obaveštenja, ušteda energije

Energetska klasa:

Evropski sistem klasifikacije (A+++, A++, A+, A, B, C, D, E, F, G): Evropska unija koristi alfanumeričku klasifikaciju gde slova označavaju nivo energetske efikasnosti, a plusevi (jedan do tri) Dodatni nivoi efikasnosti unutar svake klase. Stoga se klima uređaj klase A+++ smatra energetski najefikasnijim.

Boja:

Proizvođači / Klasa:

Ukazana je: strana brenda / lokacija proizvodnje

Resetovati filtere

Multi-split sistemi za 5 soba Gree GREE

5 soba
Naziv modela Snaga hlađenja Cena

Sve karakteristike

GWHD(42)NK6LO(LC)(LH) ≈ 120 m2 12 kW 41000 BTU saznajte cenu Uporedi Kupiti
GWHD(42)NK3AO ≈ 121 m2 12.1 kW 41300 BTU saznajte cenu Uporedi Kupiti
GWHD(42)NK6OO (LC)(LH) ≈ 121 m2 12.1 kW 41300 BTU saznajte cenu Uporedi Kupiti
GWHD(42)NK3AO / GWH(07)QB-K3DNC2G / I*5 ≈ 121 m2 12.1 kW 41300 BTU saznajte cenu Uporedi Kupiti
GREE

GREE 5 soba predlažemo da kupite sa instalacijom, zvaničnom garancijom i ponudom daljeg održavanja. Konsultacije o klima uređajima i drugoj klimatskoj opremi GREE možete dobiti pozivom na +381 62 177-96-39 . Model GREE 5 soba je divan izbor sa mogućnošću da dobijete individualni popust zvaničnog distributera u Srbiji, kontaktirajte nas.

Dostava i plaćanje: po tarifi kurirske službe. Načini plaćanja: gotovina, bezgotovinsko poravnanje, Visa i Mastercard kartice.

Nabavite prodajnu ponudu

Za pravna lica:

  • Plaćanje bezgotovinom bez naknade .
  • Kompletiramo vaš objekat sa svim potrebnim zahtevima.
  • Pripremimo prateće dokumente.

Opis serije

Eksterni blok 5 soba moze se koristiti kako za domacinstvo, tako i za komercijalne usluge jer je u stanju da kombinuje 5 internih modula razlicitog tipa. Uredjaj se odlikuje visokom energetskom efikasnoscu, koja se postize upotrebom pouzdanog kompresora inverterskog tipa.

Karakteristike i prednosti:

  • Inteligentno odmrzavanje
  • Niskotemperaturno grejanje
  • Hladjenje na niskoj temperaturi
  • Tajmer
  • Turbo rezim
  • Kompaktan dizajn
  • Samodijagnoza
  • Auto restart
  • Sirok raspon napona
  • Sveobuhvatna zastita
  • Visoka efikasnost
  • Jednostavnost odrzavanja

Spoljne jedinice Gree multi-split sistema serije FreeMatch IV R32 su dizajnirane za kombinovanje od 2 do 5 unutrasnjih jedinica. Asortiman ukljucuje modele sa kapacitetom hladjenja od 4,1 do 12 kV. Oprema je opremljena inverter kompresorom i veoma je energetski efikasna. Modeli su poznati po visokom kvalitetu koriscenih materijala.

Karakteristike serije GREE 5 soba

KarakteristikeGREE GWHD(42)NK6LO(LC)(LH)GREE GWHD(42)NK3AOGREE GWHD(42)NK6OO (LC)(LH)GREE GWHD(42)NK3AO GWH(07)QB-K3DNC2G I*5
Snaga hlađenja, kW1212.112.112.1
Snaga grejanja, kW13131313
SideKinaKinaKinaKina
ProizvodjacKinaKinaKinaKina
KompresorInverterInverterInverterInverter
Povrsina, m²120115120115
Radni rezimHladno/toploHladno/toploHladno/toploHladno/toplo
Potrosnja pri hladjenju, kW3,453,763,43,76
Potrosnja grejanja, kW3,53,453,193,45
Kapacitet hladjenja, hiljada btu42424142
Temperaturni opseg za hladjenje, S-15...+43-15...+43-15...+43-15...+46
Opseg t za grejanje, S-22...+24-15...+24-22...+24-15...+24
Rashladno sredstvoR32R410AR32R410A
Mak Σ duzina trase, m758010080
Maks. duzina trase 1. bloka, m20252520
Maksimalni broj soba5555
Maksimalna potrosnja vazduha, m3/sat7200520058005200
gasna cev ø, inc3/83/83/83/8
cev za tecnost ø, inc1/41/41/41/4
Auto restartDaDa
SamodijagnozaDaDa
Napon, V220220220220
Energetska efikasnostA++AAA
Garancija3 godine3 godine3 godine3 godine
Struja hladjenja, A1615,08
Struja grejanja, A1514.15
Eksterni blok / Nivo buke, dBa60546054
Spoljni blok / Sirina, cm108,7101,5102101,5
Spoljni blok / Dubina, cm444442,744
Spoljni blok / Visina, cm110,3110,382,6110,3
Spoljna jedinica / Dimenzije (VkSkD), cm110,3х108,7х44110,3x101,5x4482,6х102х42,7110,3x101,5x44
Spoljni blok / Tezina, kg90957395
Automatski rezimDaDa
predfilterDa
Samociscenje unutar blokaDa
Neprekidno kretanje preklopaDa
Topli pocetakDa
D/U daljinski upravljacDa
PrikazDa
Nocni rezimDa
Prikljucak za napajanjeUnutrasnja jedinica
Unutrasnji blok / Hladjenje vn.blok, kW2,1
Unutrasnja jedinica / Grejanje spoljasnje jedinice, kW2,6
Unutrasnji blok / Spoljna povrsina bloka, m²20
Unutrasnja jedinica / Horizontalno podesavanje protokaAutomatski
Unutrasnja jedinica / Nivo buke, dBa38
Unutrasnji blok / Visina, cm137,5
Unutrasnji blok / Sirina, cm79
Unutrasnji blok / Dubina, cm20
Unutrasnja jedinica / Dimenzije (VkSkD), cm137,5х79х20
Unutrasnji blok / Tezina, kg45

O klima uređajima GREE

GREE

Kompanija Gree Electric Appliances, osnovana 1991. godine, je najveći svetski proizvođač uređaja za klimatizaciju. Stalnim ulaganjem u razvoj i obuku zaposlenih Gree je razvio preko 50.000 patenata i postao uzor mnogim svetskim kompanijama koje uspešno razvijaju inovativne i energetski efikasne proizvode.

Pošaljite zahtev

    Klime GREE  
    Proizvođači  
    Vrste klima uređaja  

    Naš specijalista će vas pozvati: